O nás

Naší prioritou je spokojený zákazník. Skladba nabízeného sortimentu byla postupně rozšiřována a v současné době představuje ucelenou nabídku stavebního materiálu. Našimi zákazníky se postupně staly větší stavební společnosti, ale i živnostníci a drobní stavebníci. Mezi nabízené služby patří i doprava stavebního materiálu na místo určení.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 558680053

Nabízíme

Našim zákazníkům chceme pomáhat na jejich cestě k uskutečnění jejich stavebních cílů. Nabízíme jim proto nejen izolované výrobky či služby, ale komplexní řešení. Usilujeme o to, abychom dokázali poskytnout takovou službu, kdy si zákazník může svobodně vybírat ze široké škály možných řešení nabízejících se na stavebním trhu. Chceme všem zákazníkům umožnit, aby si sami zvolili řešení, které se nejvíce blíží jejich představě o kvalitě a ceně.

Proč nakupovat u nás

V nabídce stavebních materiálů a služeb držíme krok s nejnovějšími stavebními technologiemi a aktivně je uvádíme na trh. Disponujeme týmem kvalitně vyškolených profesionálů, kteří jsou Vám vždy připraveni ochotně poradit a pomoci. Naše podnikání je vždy v souladu se zákony a etikou podnikání, ohleduplné k životnímu prostředí a je založeno na rovnocenném, vzájemně výhodném vztahu.